PŘÍSLUŠENSTVÍ A OVLÁDÁNÍ

Nádrže, teplotní čidla, termostaty, Aquarea manager pro ovládání kaskády, vzdálené ovládání přes internet WIFI Smart cloud Panasonic, podstavce, fancoily ...

PDF ceník Katalogový list příslušenství AQUAREA  >>> 

Ovladač tepelného čerpadla

dotykový ovladač tepelného čerpadla split 2016originální podsvícený ovladač tepelného čerpadla gen.H (od roku 2016) s dotykovým displejem lze z tepelného čerpadla demontovat a umístit ho do jiné místnosti, třeba do obýváku. Na místo ovladače se umístí na hydrobox záslepka která je už v základním balení. Ovladač pak za pomocí vestavěného teplotního čidla může fungovat jako pokojový termostat.

Pokud má tepelné čerpadlo nainstalovanou řídící desku CZ-NSP4, lze dokoupit jako příslušenství ještě i druhý ovladač a používat ho jako termostat do druhé topné zóny.Popis ovládacího panelu tepelného čerpadla vzduch-vzduch >>>

PDF ceníkUživatelský manuál pro tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea generace H  >>>

 

Smart Cloud Panasonic

 dotykový ovladač tepelného čerpadla split 2016

rozhranní pro vzdálené ovládání CZ-TAW1 pro tepelná čerpadla Panasonic Aquarea generace H  (např. WH-SDC09H3E5) od roku 2016. Umožňuje kompletní vzdálenou správu tepelného čerpadla přes Smart Cloud Panasonic. Rozhranní je propojeno pomocí kabelu s tepelným čerpadlem a k internetu může být připojeno pomocí LAN kabelu, nebo bezdrátově přes Wi-Fi.

Pro modely tepelných čerpadel až do generace F (např. WH-SDC09F3E5) je určeno rozhranní Intesishome >>>

 

PDF ceníkInstalační manuál pro Smart cloud Panasonic  >>>

PDF ceníkUživatelský manuál pro Smart cloud Panasonic  >>>

 

 

Přídavná řídící deska

přídavná deska pro tepelné čerpadlotato elektronická deska s označením CZ-NS4P se prodává jako příslušenství. Deska se vkládá přímo do vnitřní jednotky tepelného čerpadla. Je propojená s hlavní řídící deskou a podstatně rozšiřuje možnosti řízení a ovládání tepelného čerpadla. Je možné řídit dvě topné smyčky místo jedné, ovládání ohřevu bazénu, připojení externích čidel nebo termostatů pro každou teplotní zónu, ovládání solárního ohřevu teplé užitkové vody, spolupráce tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou (SG ready), možnost přímého řízení výkonu tepelného čerpadla signálem 0-10 V z nadřazeného systému.
K řídící desce je možno dokoupit nespočet různých teplotních čidel ... viz ceník  >>>

 

 

Třícestný ventil Panasonic pro ohřev TUV

třícestný ventil TUV pro tepelné čerpadlosada třícestného zónového ventilu a potrubí CZ-NV1 se prodává jako příslušenství a je určená pro jednoduchou a rychlou montáž pomocí originálních spojek přímo do hydroboxu (vnitřní jednotky) tepelného čerpadla. Třícestný ventil slouží pro přepínání  topení a ohřevu TUV v zásobníku pro teplou užitkovou vodu.

další obrázky zde >>>

 

 

Nádrže pro TUV a akumulační nádrže

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea TUV nádržePanasonic nabízí ke svým tepelným čerpadlům nerezové nádrže na ohřev TUV o objemu 200 a 300 litrů, nebo smaltované nádrže 200, 300 a 500l. Smaltované modely mají zvětšenou teplosměnou plochu pro dosažení vyšší účinnosti ohřevu teplé užitkové vody.
Nádrže TUV Panasonic jsou kompletně vybavené včetně elektroohřevu, přetlakového ventilu, anodové tyče, třícestného ventilu a čidla.

V nabídce je i kombinace nádrže pro TUV a taktovací akumulační nádrže s označením AW-TD20B8E3-NDS, nebo samostatná malá taktovací akumulační nádrž 50 litrů.

 

Více podrobností o nádržích Panasonic >>>

 

AQUAREA MANAGER

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea TUV nádržePAW-HPM1 je příslušenství které umožňuje plnohodnotné řízení kaskády až 3 tepelných čerpadel Panasonic a dalších zdrojů tepla. Kromě toho má programovatelné vstupy a výstupy ke kterým lze přípojit teplotní čidla, směšovací ventily, oběhová čerpadla...  Je datově propojený s tepelným čerpadlem jehož řízení pak plně převezme + může řídit dva topné okruhy. Disponuje vestavěným web serverem pro vzdálenou správu. V součinnosti s tepelným čerpadlem Panasonic Aquarea 2016 se využívá prakticky už jen řízení kaskády. Vše ostatní obstará u těchto tepelných čerpadel řídící deska CZ-NS4P. Ostatní funkce Aquarea manageru se ale hodí v součinnosti se staršími tepelnými čerpadly do cca roku 2016.

 

Fancoily

fancoily s vodním výměníkem se používaji pro topení nebo chlazení tepelným čerpadlem. Fancoily Panasonic mají velmi povedený design, možnost dotykového ovládání s displejem, tichý chod...  Více info o fancoilech Panasonic zde >>>

 

Ceník veškerého sortimentu klimatiazace a tepelná čerpadla Panasonic najdete zde >>>